נכסים וחוזקות
קיימות באשכול

האב תבור - Tavor H

מרחב העבודה Tavor Hub מיועד לעצמאים, שכירים ופרילנסארים מאזור כפר תבור והגליל התחתון. המרחב נעים ומזמין ובו כ10 עמדות עבודה וחדר ישיבות מאובזר. להאב ניתן להגיע בתחבורה ציבורית מעפולה ומטבריה, ויש חניה צמודה במקום.

קהילת TAVOR TECH

הקבוצה מתאימה ליזמים טכנולוגים, עובדים בתחומי הנדסה ופיתוח. עצמאים מהתחום, מגייסים טכנולוגים בצפון ועוד. מטרות הקהילה היא לשפר את חייהם של אנשי ההייטק באזור ע"י הזדמנויות תעסוקה, נטוורקינג, פרויקטים משותפים ועוד

קהילת byte ועמק

Byte ועמק הינה הקהילה הטכנולוגית של בית שאן ועמק המעיינות הפועלת לקידום התחום הטכנולוגי באזור העיר והעמק בפאן החינוכי, התפיסתי והתעסוקתי.

קהילת סלאמטק

סלאמטק הינה הקהילה הטכנלוגית של מג'אר והסביבה, מטרת הקהילה היא לקדם נושא ההייטק והיזמות בקרב תושבים מג'אר והסביבה בכלל והמגזר בפרט כמו כן הקהילה משמשת פלטפורמה לשיתוף ידע ע"י חברי הקהילה שבאים מתחום ההייטק, הטכנלוגיה והיזמות .

מתחם עבודה משותף HUB כוורת גינוסר

מתחם כוורת הינו מתחם חדש אשר מעוצב בסגנון אורבני, על קו המים בלב קיבוץ גינוסר.ייחוד המתחם הוא באווירה פסטורלית ונוף שאין שני לו. במקום 9 משרדים מפוארים ומאובזרים לבודדים ולצוותי עבודה, וחיבור לתשתיות ברמה הגבוהה ביותר. במקום חדרי חשיבה, אזורי פנאי מעוצבים, חדרי טלפון אטומים, שירותי מזכירות, לוקרים ועוד

מרכז החדשנות בעמק המעיינות

המרכז הוקם בתמיכת מפעלי האזור ובשיתוף פעולה עם גופי המו"פ המובילים באזור. מטרת המרכז היא ליצור Ecosystem אזורי של חדשנות בתעשייה ולפתח מנועי צמיחה חדשניים למפעלים, לחקלאות ולגופים עסקיים וחברות הזנק חדשות.
המרכז יתמקד בתחומי המו"פ של הבעלים כגון: חקלאות, מים, דשן, הדברה ביולוגית, דגים, מזון ומזון לבעלי חיים, נייר וכימייה, פלסטיק ופולימרים. בנוסף, המרכז מתמחה בסיוע ובליווי של חברות בתעשייה לקבלת מענקי מדינה.

מרכז כנרת לחדשנות

מטרת המרכז היא להוות גורם מחולל פיתוח כלכלי במרחב הצפוני של מדינת ישראל. בבסיס המרכז עומדת קואליציה אזורית המורכבת מצמח מפעלים uמשקי עמק הירדן, המכללה האקדמית כנרת, מועצה אזורית עמק הירדן ובית החולים פדה-פוריה.

K.T.I

נוסד על ידי שלושה חברים, בעלי שנים רבות של ניסיון וידע עשיר במישור הפרקטי והתאורטי של תעשיית האלקטרוניקה. החזון שלנו הינו קידום הכשרה בתחום תעשיית האלקטרוניקה בארץ. המרכז מציע קורסי הכשרת עובדים,בדגש על תחומי הלחמות והרכבות. שירותי יעוץ טכנולוגי לתעשייה האלקטרונית. תרגול ועבודה מעשית בתחום ההלחמות לכלל התעשיה. הכשרות עובדים ללא ניסיון לתחום האלקטרוניקה. ליווי והדרכת חברות בתעשייה "בבית הלקוח" להלחמות והרכבות אלקטרוניות.

נגישות